RN73H1JTTD1152A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1152A25
JLCPCB Part #
C4015277
Description
100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS