RN73H1JTTD1152A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1152A05
JLCPCB Part #
C4071613
Description
100mW 11.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS