RN73H1JTTD1151B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1151B50
JLCPCB Part #
C4299239
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS