RN73H1JTTD1143F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1143F10
JLCPCB Part #
C4224120
Description
100mW 114kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS