RN73H1JTTD1143B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1143B10
JLCPCB Part #
C4204942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS