RN73H1JTTD1141D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1141D100
JLCPCB Part #
C4055665
Description
1.14kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS