RN73H1JTTD1141A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1141A10
JLCPCB Part #
C4268750
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS