RN73H1JTTD1140F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1140F50
JLCPCB Part #
C3984303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS