RN73H1JTTD1140F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1140F25
JLCPCB Part #
C4286685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS