RN73H1JTTD1140F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1140F100
JLCPCB Part #
C4553878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS