RN73H1JTTD1140B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1140B25
JLCPCB Part #
C4126277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 114Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS