RN73H1JTTD1132D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1132D10
JLCPCB Part #
C4284448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS