RN73H1JTTD1131F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1131F100
JLCPCB Part #
C4053610
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS