RN73H1JTTD1131D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1131D100
JLCPCB Part #
C4286017
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS