RN73H1JTTD1130F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1130F10
JLCPCB Part #
C4165169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS