RN73H1JTTD1112A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1112A25
JLCPCB Part #
C3931922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS