RN73H1JTTD1111C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1111C50
JLCPCB Part #
C3966578
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS