RN73H1JTTD1111B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1111B50
JLCPCB Part #
C4177557
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS