RN73H1JTTD1110B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1110B25
JLCPCB Part #
C4554068
Description
100mW 111Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS