RN73H1JTTD1110A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1110A25
JLCPCB Part #
C3948687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS