RN73H1JTTD1102B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1102B50
JLCPCB Part #
C3999248
Description
100mW 11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS