RN73H1JTTD1102B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1102B10
JLCPCB Part #
C4333136
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS