RN73H1JTTD1102A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1102A10
JLCPCB Part #
C3919830
Description
100mW 11kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS