RN73H1JTTD1101D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1101D25
JLCPCB Part #
C4176159
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS