RN73H1JTTD1100D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1100D25
JLCPCB Part #
C4216580
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS