RN73H1JTTD1100D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1100D100
JLCPCB Part #
C4194826
Description
100mW 110Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS