RN73H1JTTD1100A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1100A05
JLCPCB Part #
C3954335
Description
100mW 110Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS