RN73H1JTTD10R6F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R6F100
JLCPCB Part #
C3959890
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS