RN73H1JTTD10R4F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R4F50
JLCPCB Part #
C4149230
Description
-55℃~+155℃ 10.4Ω 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS