RN73H1JTTD10R2F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R2F25
JLCPCB Part #
C3964154
Description
10.2Ω 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS