RN73H1JTTD10R0F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R0F25
JLCPCB Part #
C4195209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS