RN73H1JTTD1092F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1092F25
JLCPCB Part #
C4169675
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS