RN73H1JTTD1092F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1092F10
JLCPCB Part #
C4033915
Description
10.9kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS