RN73H1JTTD1092B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1092B10
JLCPCB Part #
C4172390
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS