RN73H1JTTD1092A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1092A05
JLCPCB Part #
C4092790
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS