RN73H1JTTD1091B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1091B10
JLCPCB Part #
C3953784
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS