RN73H1JTTD1090F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1090F100
JLCPCB Part #
C4117235
Description
100mW 109Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS