RN73H1JTTD1090D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1090D50
JLCPCB Part #
C4029018
Description
100mW 109Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS