RN73H1JTTD1073D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1073D50
JLCPCB Part #
C4130119
Description
100mW 107kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS