RN73H1JTTD1072D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1072D50
JLCPCB Part #
C4034314
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS