RN73H1JTTD1071C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1071C25
JLCPCB Part #
C4229307
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS