RN73H1JTTD1071B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1071B25
JLCPCB Part #
C4252804
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS