RN73H1JTTD1071A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1071A10
JLCPCB Part #
C3980331
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS