RN73H1JTTD1062D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062D25
JLCPCB Part #
C4340743
Description
10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS