RN73H1JTTD1062C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062C10
JLCPCB Part #
C4085794
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS