RN73H1JTTD1060D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1060D100
JLCPCB Part #
C4216747
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 106Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS