RN73H1JTTD1060C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1060C25
JLCPCB Part #
C4143917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 106Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS