RN73H1JTTD1052F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052F10
JLCPCB Part #
C4241968
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS