RN73H1JTTD1052C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052C25
JLCPCB Part #
C3918577
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS