RN73H1JTTD1052A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1052A25
JLCPCB Part #
C3993275
Description
10.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS